Poznjamy się bliżej

Wróciłam do tego, co lubię robić i w czym czuję się dobrze. Zrozumiałam, że moje życie zawodowe jest tam, gdzie są ludzie i bliższe relacje.
Ludzie, których mogę wesprzeć i towarzyszyć im w zmianach życiowych. Tam, gdzie dzieją się rzeczy potrzebne ludziom, a nie głównie pogoń za tym, żeby tabelki świeciły się na zielono niczym trawa malowana wiecznie na ten kolor.
Coachingowo pracuję prywatnie i we współpracy z HearMe.
Nastąpił także powrót do mojego (od zawsze) zakopanego marzenia, jakim jest praca z głosem. Artystyczne korzenie przypomniały mi, że chcę zostać lektorką. Obecnie pracuję nad tym systematycznie, pokornie i z wielką pasją.

Myślę, że korpo jest OK, jednak czasami można tam zwyczajnie utknąć. Wtedy trudno ruszyć dalej. Dla mnie wyjście z korpo zaczęło się jeszcze długo przez złożeniem wypowiedzenia. Najpierw w myślach i planach. Później zbudowałam pomost, który umożliwił mi bezpieczne wyjście z etatu. Pomogły mi w tym moje potrzeby: samorealizacji, niezależności i realizowania potencjału w takim zakresie jaki on naprawdę(!) jest.
Bez poczucia niewykorzystanych mocnych stron i talentów. Znalazłam w sobie dużo siły na to, żeby zbudować nowe życie zawodowe po korpo.
Na tej drodze znalazłam także mentorów z różnych branż, którzy wspierali mnie.

Doświadczając całego procesu zmiany, dziś wiem, że ryzyko jest wpisane w te ścieżkę. Jedno jest pewne – warto w ten sposób ryzykować dla siebie, jeśli tylko czujesz, że Twoje miejsce (i życie!!!) jest gdzie indziej.

Wiem, że Ty też możesz zacząć jeszcz raz!
Chętnie poznam Twoją historię. W pracy coachingowej zapewniam poufność i anonimowość. Zależy mi na tym, aby każdy klient mógł doświadczyć zmiany w bezpiecznym i wspierającym miejscu, by potem móc czerpać siłę z tego doświadczenia. 

Prowadzę sesje coachingowe 1:1, warsztaty i grupę korPomost, w której:
-> spotykamy się po pracy,
-> zapominamy o tym, czego wymaga od nas pracodawca
-> przy wsparciu zaufanych uczestników budujemy swoje nowe, indywidualne ściezki na życie po korpo

Do zobaczenia? 🙂

JAKIE MAM KOMPETENCJE?

– Jestem certyfikowanym coachem (CCA oraz IES 2020)

– Ukończyłam Szkołę Coachów w Akademii SET (program akredytowany przez International Coach Federation)

Z ciekawostek…
TOP 5 talentów Gallupa:
1. Strateg
2. Wizjoner
3. Intelekt
4. Aktywator
5. Rozwaga

Wg testu 16 personalities jestem pośrednikiem (INFP)

Tutaj więcej – sprawdź mnie na LinkedInie

Jak możemy się skontaktować?

Przez Instagram:

Przez LinkedIn:

Możesz też umówić się na bezpłatne spotkanie wstępne w dogodnym
dla Ciebie terminie: